خموشانه

حق سکوتی برای نگفتن و ندیدن

احمدی‌نژاد: آنقدر تحریم كنید كه زیرپایتان علف سبز شود

ا.ن انفجار بمب در سیستان و بلوچستان را ادامه همان قطعنامه اخیر شورای امنیت و ترجمه و تفسیر پیام ا.ن آمریكا به مناسبت 22 خرداد دانست و گفت: اسناد معتبری داریم كه این نیروها را آمریكایی‌ها و نیروهای ناتو در پاكستان افغانستان تجهیز، حمایت اطلاعاتی و هدایت می‌كنند.

محمود احمدی‌نژاد در مراسم افتتاح خطوط گرانیتی شركت آپادانا سرام و توسعه شركت پارس‌زئولایت در قزوین به بیان برخی از ویژگی‌های روح جمعی ملت ایران پرداخت و گفت: علت عصبانیت آنها از ما چیست، آنها می‌گویند ما اطلاعاتی داریم كه ایرانی‌ها تا دو سال دیگر یك بمب اتم خواهند ساخت اینكه حرف غلطی است، اما گیرم كه درست باشد خود شما چقدر بمب اتم دارید؟

ا.ن به گفته آمریكایی‌ها مبنی بر اینكه بیش از 5 هزار بمب اتم در اختیار دارد استناد كرد و گفت: هرچند كه به سخنان شما اعتقاد و اطمینان نداریم اما این حرف شما را قبول می‌كنیم، اما كسی كه 5 هزار بمب اتمی پیشرفته با برد 10 تا 12 هزار كیلومتر دارد از یك بمب اتم می‌ترسد مشخص است كه آنها نه از یك بمب اتم و نه از هزار بمب می‌ترسند و خود بهتر می‌دانند كه ملت ایران به دنبال بمب اتم نیست.

وی به فضاسازی‌ها و جنجال رسانه‌ای كشورهای غربی در این خصوص اشاره كرد و ادامه داد: انفجار بمب در سیستان و بلوچستان ادامه همان قطعنامه و ترجمه و تفسیر پیام ا.ن آمریكا به مناسبت 22 خرداد است كه اعلام می‌كند ما می‌خواهیم در ایران دموكراسی برقرار شده و در همین راستا از گروه‌های مخالف نظام حمایت می‌كنیم.
احمدی‌نژاد تصریح كرد: اسناد معتبری در اختیار داریم كه نشان می‌دهد این نیروهای تروریستی از سوی آمریكایی‌ها و نیروهای ناتو در پاكستان و افغانستان تجهیز و از سوی آنها حمایت اطلاعاتی و هدایت می‌شوند.

وی ادامه داد:آنها نه از بمب‌اتمی و نه از موشك عصبانی هستند، بلكه نگرانی آنها از بیداری مجدد روح جمعی ملت ایران است كه اگر این روح بیدار شود آنقدر ارزش‌های بالا دارد كه تمام دنیا را فتح می‌كند و اجازه نمی‌دهد كه آنها دلارها را بچاپند.

ا.ن با بیان اینكه آنها می‌دانند روح جمعی ملت ایران بیدار و در حال حركت است، اظهار داشت: بیداری ملت ایران دیگر به آنها اجازه این چپاول و غارتگری‌های تاریخی را نخواهد داد و ارزش‌های الهی و انسانی ایران سراسر دنیا را فرا خواهد گرفت.

احمدی‌نژاد ادامه داد: آنها می‌دانند كه در 500 سال پیش هیچ‌چیزی نداشتند، اما ایرانی‌ها از فرهنگ و علم و تمدن بالایی برخوردار بودند كه با تخریب بنیان‌های فرهنگی و تمدنی ایران و بی‌عرضه‌گی برخی شاهان ایرانی توانستند مسلط شوند.

وی به لشكركشی‌های نیروهای آمریكایی و غربی اشاره كرد و گفت: امروز مگر ما به جای لشكركشی و یا به جایی تجاوز كردیم؟ به ما حمله شد و اعراب دو جنگ را برپا كرد اما آمریكایی‌ها كه هیچ‌كاره بودند دارند خسارت می‌گیرند و ما كه خسارت‌دیده اصلی بودیم خسارت ما را پرداخت نمی‌كنند.

احمدی‌نژاد دعوای غربی‌ها با ایران را سر مسائل دیگری عنوان كرد و گفت: روحی جمعی ملت ایران بیدار شده و شما را از همه عرصه‌های سلطه اخراج خواهد كرد.

شما خیال كردید با صدور قطعنامه و تحریم ملت ایران دست خود را جلوی شما دراز خواهد كرد هرچند شما نمی‌فهمید و گوش‌هایتان دیگر به خاطر رذالت‌هایی كه انجام داده‌اید هرجایی كه شما بر ما ببندید، دانشمندان ایرانی راه آن را پیدا كرده و بهتر از آن را به دست متخصصان داخلی خواهند ساخت.

احمدی‌نژاد ملت ایران را در حال حاضر یك ملت متحد دانست و اظهار داشت: آنها به دنبال این هستند كه القاء كنند كه میان ملت ایران شكاف وجود دارد،خدا را شكر كه دشمنان ما از احمق‌ها هستند. شما نمی‌فهمید كه ملت ایران و 75 میلیون یك تن واحد بوده و شاید مانند اعضای خانواده با یكدیگر اختلاف سلیقه داشته باشند، اما در برابر شما متحد خواهند ایستاد.

وی به شجاعت ملت ایران در طول تاریخ اشاره كرد و گفت: آنقدر ملت ایران در شجاعت برجسته بود كه در برابر لشكرهای چند هزارنفری ایستادگی و بر آنها پیروز می‌شد. ملت ایران همان ملت ایران است كه امروز بیدار شده و اهل جنگ و تهاجم نیست و در تاریخ هم وجود ندارد كه فرهنگ ایرانی به وسیله تجاوز به سایر كشورها گسترش یافته باشد.

ا.ن به گردهمایی قدرت‌های اقتصادی و تحریم علیه ایران اشاره كرد و گفت: آنقدر تحریم كنید كه زیرپایتان علف سبز شود، روزی كه ما بتوانیم نیازهای خودمان را رفع كنیم روز جشن ملت ایران است.

ا.ن با بیان اینكه از تحریم استقبال نمی‌كنیم،خاطرنشان كرد: زمانی كه عدالت و حرف حساب سرتان نمی‌شود و فكر می‌كنید با مسدود كردن حساب‌های بانكی و یا گشتن چند كشتی ما كلید كشور را به دست شما می‌دهیم و بگوئیم‌تسلیم هستیم در اشتباه به سر می‌برید، شما آرزوی اینكه ملت ایران را به اندازه سر سوزن به عقب برانید را به گور خواهید برد.

۱ دیدگاه»

  fadayemam wrote @

سلام شوهر خواهرم که بسیجی‌ هست میگفت بهشان گفتند که اگر اتفاقی‌ مثل ژاپن برای نیروگاه بوشهر یا نتنز بیفتد باید قرص‌های یود و پتاسیم بخورند متاسفانه داروخانه‌های این شهرها خبر دادند که دولت تمامی‌ این قرصها را برای پاسداران و بسیجیها خریداری کرده. به عبارت دیگر مردم باید بروند بمیرند. همیشه میگفتند بسیج یعنی ملت اگر ملت بسیج واقعی‌ هستند چرا دارو فقط برای پاسدارها هست و نه برای مردم. شوهر خواهرم این سوال را می‌کند ولی‌ جرات نکرد خودش بنویسد.


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: